DEĞERLERİ

Erden Group

* Güvenilirlik : Firma olarak verdiğimiz hizmetlerde gösterdiğimiz başarıların sürekliliğini hedefliyor, güvenilirliği en önemli değerlerimizden biri olarak tanımlıyoruz.

* Şeffaflık : Kurumsal yönetimin en önemli prensiplerinden biri olarak gördüğümüz şeffaflık, gerek grubumuz içerisindeki paylaşımlarımızda, gerekse müşterilerimize verdiğimiz hizmet kapsamında en etkili değerlerimizden biridir. Şeffaflık sayesinde edindiğimiz doğru , açık ve karşılaştırılabilir bilgi paylaşımı, sağlam bir güven ortamı kurmamızı mümkün kılmıştır.

* Farklılık : Farklı olan fark yaratır düşüncesiyle değerlerimize kattığımız bu ilke sayesinde bizi diğerlerinden ayıran özelliklerimizin farkına varıyoruz. Kurumsal yapımızla verdiğimiz hizmetler ve yaklaşım tarzımızla da müşterilerimize bu farkı yaşatmaktan gurur duyuyoruz.

* Sorumluluk : Sorumluluk bilincine sahip olmak nasıl bir bireyin karakteriyse, bir firmanın da karakteri olmalıdır. Üzerimize düşeni zamanında ve en doğru şekilde yapmak bizim prensibimizdir.

* Saygınlık : Saygınlık yaratmak uzun bir süreç, zor bir uğraştır. On üç yıldır sunduğumuz hizmetler ve müşterilerimiz ile kurduğumuz güzel ilişkiler sayesinde edindiğimiz bu değere attığımız her adımda sahip çıkıyoruz.

* Kültür : Kurumların da tıpkı bireyler gibi kişilikleri, dolayısıyla bir kültürleri vardır. Bizim kültürümüzün, temel değerlerimizden ve ortak anlayışımızdan beslendiğini biliyor ve verimliliğimizi arttırmak için bu değerden güç alıyoruz.

* İnsan Odaklılık : İnsan kainatın özüdür, insana yapılan yatırımın ise katkısı bir gerçek. Gerek ekibimize gerekse hizmet sunduğumuz müşterilerimize bu çerçeveden bakıyor, bulunduğumuz noktaya gelmemizde bu değerin büyük etkisi olduğuna inanıyoruz.

Menu